Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whatsapp Bedava Fake Numara Almak
Whatsapp Bedava Fake Numara Almak

Cidden çok basit birşey beni şimdi adım adım dinleyin bunun bi çok yolu var ve ben hepsini sizlere anlatacağım ayrıntılı olacaktır anlamayan olursa üye olup yorumda anlamadığı kısmı sorabilir 

1. Yol 

Virtual SIM

caller.png

Sizi uzun uzun anlatıp kafanızı bulandırmayacağım merak etmeyin, basit ve kolay adımlarla ilerleyeceğiz başlayalım.
1 - Virtual SIM indirin Google play veya app store dan
2 - Kayıt olun kayıt olması oldukça basittir ve numaranızı isteyecektir o numarayı vermezseniz size numara vermiyorlar bu oldukça güvenlidir merak etmeyin Whatsapp bedava numara almak için değer.
3 - Giriş yapınca sağ üst kısımda aramalar kısmının yanında bilgileriniz yani profiliniz mevcut oraya girin.
4 -My Phane Numbers kısmına girin ve orada numaranızı göreceksiniz. 
5 - whatsapp a girip numaranızı yazıp onaylayabilirsiniz oldukça basitmiş değil mi?

Whatsapp Bedava Numara alabilmenin bi diğer yöntemi de Talk2 ve en efsanesidir yıllardır kullanılır yapamayan bi çok insan olmuş ama cidden çok basit ayrıntılı şekilde anlatayım anlayacaksınız.

2. Yol 

Talk2

bJ1N1Z-169x300.png

İlk önce Programımızı açıyoruz açınca aşağıda göreceğiniz ekran gelecektir.
Jn9PJ5-169x300.png

Buraya kendi numaramızı girip continue diyoruz diğer adım için aşağıya bakın

RoAdlY-169x300.jpg

Gelen ekrana Confirm diyosunuz diğer adım için aşağıya bakın.
92zkB8-169x300.jpg

Ekrana böyle bi görüntü gelecek ve sms yollanacak sms gelince onay kodunu gireceksiniz, aşağıya bakın diğer adım için.
a2vkZg-169x300.jpg

Sms kodunu alınca uygulamaya dönüp submit diyoruz aşağıda göreceksiniz
RoAdjn-169x300.jpg

Arama ve mesaj hakkını kullanabilmek için connecting yazısının connect olmasını bekliyoruz aşağıdaki gibi
Go7LlN-169x300.jpg
Ve herşey tamam sol üstte ki 3 alt alta olan çizgiyi seçiyoruz ve numara karşımıza geliyo aşağıdaki gibi

7MJRza-169x300.png

Numaradaki Ülke Philippines 
Okuduğunuz için teşekkür ederim Whatsapp Bedava numara almak bu kadar basit devamını istiyorsanız yazabilirim yeni yöntemler istediğinizde sadece kayıt olup yorum yapmanız yeterli.
  • Şurası bir gerçektir ki, insanlığın bütün gelişmesi, Yahudi ile değil, Yahudi'ye rağmen ortaya çıkar.
Ara
{myadvertisements[zone_3]}

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi